دانلود فونت نستعلیق شکسته برای اندروید

بازدید: 49 بازدید

فونت نستعلیق شکسته برای اندروید

دانلود فونت نستعلیق شکسته برای اندروید

فونت نستعلیق شکسته یکی از مواردی میباشد که بسیاری از طراحان و کسانی که در زمینه تایپوگرافی و طراحی های مختلف فعالیت میکنند به دنبال آن هستند.بسیاری از طراحان به دنبال پیدا کردن بهترین نسخه فونت نستعلیق شکسته برای طراحی میباشند.نسخه های نستعلیق شکسته بسیار زیاد میباشد و اکثرا دارای یک سری باگ و مشکلات میباشند اما اکنون ما به شما بهترین نسخه های فونت نستعلیق شکسته را به صورت یکجا معرفی خواهیم کرد.این فونت های حرفه ای و زیبا یکی از قابلیت هایی که دارند امکان نصب روی موبایل های اندورید میباشد و ما به شما دانلود فونت نستعلیق شکسته برای اندروید را معرفی خواهیم کرد.

حتما تا انتهای این پست را مطالعه کنید تا بتوانید بهترین نسخه فونت نستعلیق شکسته برای اندورید را برای خود تهیه کنید.

فونت نستعلیق شکسته برای اندروید

برای دانلود فونت نستعلیق شکسته برای اندروید شما باید فونتی دانلود کنید که فرمت ttf داشته باشد و با استفاده از اموزش های لازم این فونت ها را در برنامه های طراحی خود مثل اینشات و… نصب کرده و استفاده کنید.یعنی فونت ویژه ای برای اندروید وجود ندارد و همان فونت های ttf و رایج میباشند که میتوانید به اسانی در برنامه های طراحی خود در اندوید خود دانلود کرده و نصب کنید.پیشنها ما به شما پکیج فونت نستعلیق دیزاین سرا مرجع فونت فارسی میباشد که میتوانید با قیمتی باورنکردنی تمامی نسخه های فونت نستعلیق شکسته را به صورت یکجا داشته باشید و از آنها استفاده کنید است.

پکیج فونت نستعلیق دیزاین سرا شامل سه فونت نستعلیق حرفه ای میباشد که میتوانید با قیمتی باورنکردنی خریداری کرده و در طراحی های خود مورد استفاده قرار دهید.همه این فونت ها به آسانی و بدون نیاز به کار خاصی قابل نصب روی موبایل میباشد.فونت های نستعلیق دیزاین سرا به اسانی قابل استفاده میباشند و فقط با تایپ حروف میتوانید از این فونت های حرفه ای استفاده کنید.

برای دانلود فونت های نستعلیق شکسته کلیک کنید

نمونه های تایپ شده با فونت های نستعلیق دیزاین سرا:
فونت نستعلیق شکسته برای اندرویددانلود فونت نستعلیق شکسته برای اندروید

آموزش نصب فونت در اینشات:

اینشات یک اپلیکیشن اندروید می باشد که شما با استفاده از آن به راحتی میتوانید در تلفن همراه اندرویدی خود ویدیو ها خود را ویرایش کنید و یا با استفاده از عکس های خود ره راحتی یک ویدیو کوتاه برای خود ایجاد کنید و در شبکه اجتماعی همانند اینستاگرام و واتساپ به اشتراک بگذارید به صورت پیش فرض تعدادی فونت در برنامه موجود است که در صورت نیاز و استفاده شما از فونت خاص به راحتی از طریق این آموزش میتوانید یک یا چندین فونت به برنامه اضافه کنید برای انجام این کار میتوانید با ما همراه شوید .
در قدم اول در صورتی که برنامه را در اختیار ندارید میتوانید آخرین نسخه برنامه کامل و آنلاک شده را از آدرس دانلود اینشات دریافت و در تلفن همراه خود نصب کنید .
برنامه اینشات را اجرا کنید یک عکس یا ویدیو را برای ویرایش انتخاب کنید سپس از پایین صفحه علامت T که برای اضافه کردن متن می باشد را انتخاب کنید.

متن مورد نظر خود را تایپ کنید سپس از پایین صفحه علامت Aa را انتخاب کنید

از سمت راست علامت که به شکل آیکن دانلود هست را انتخاب کنید

سپس باید به مسیری که فونت دانلود شده هست در تلفن همراه خود بروید که به راحتی میتوانید در گوگل هر نوع فونتی را دانلود کنید و به برنامه اضافه کنید

آموزش ویدیویی: